Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Geleceğinizi Birlikte Planlıyoruz

Bilgi Kurumsal Danışmanlık A.Ş. olarak rekabet gücünüzü arttırmak ve kurumsallaşmanız için yanınızdayız. Güçlü ve deneyimli kadromuz ile sizlere Teşvik Danışmanlığı, İş ve Sosyal Güvenlik Danışmanlığı, Vergi ve Mali Danışmanlık ile İş Geliştirme Danışmanlığı konularında profesyonel destek veriyoruz.

Bu Bağlamda:
  • Karışık teşvik hesaplamalarını sizin için yapıyoruz. Başvurularınızı oluşturuyor ve Teşviklerden azami şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.
  • Yanlış yapılabilecek bildirgelerden dolayı oluşabilecek cezaları engelliyoruz. Teşvik koşullarını sağlayacak personel istihdamında bilgi desteği veriyoruz 
  • Ayrıca, Üretim ve hizmet süreçlerini yeni baştan kurgulama, Ar-Ge ve müşteri odaklı geliştirmeler, kriz yönetimi ve olağandışı konumları sevk ve de idare edebilme gibi konularda da sizlere rehberlik ediyoruz…

Bilgi Kurumsal Danışmanlık A.Ş. uzmanları olarak, tüm gelişim süreçlerini; firmanıza, sektörünüze, hedeflerinize, yaşanan ekonomik politikaların kritiklik ölçütlerine ve periyodik zaman dilimlerinde öngörülen sonuçlara göre, uyguluyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz
Danışmanlık Hizmetlerinin Faydaları Nelerdir?

Danışmanlık Hizmetleri iş dünyası içerisinde yer alan firmaların rekabet şanslarını arttırmakta ve iç mevzuatta daha sağlam bir yapıya sahip olmalarını sağlamaktadır.
Danışmanlık Hizmetleri size birçok alanda ihtiyaç duyulan çalışma disiplini ve başarısını sağlamaktadır.

Biz Neler Yapıyoruz?

Firmaların analizlere dayalı olarak geleceklerinin planlanması ile daha sağlam, daha sağlıklı ve daha karlı hale getirilmesi için, kısaca performansların geliştirilip izlenmesi için gerekli olan tüm stratejik planlamayı sizin için yapıyoruz. gereklidir. Dolayısıyla, bu faaliyetler ile şirketiniz amaçlarına ulaşmakta ve daha kurumsal hale gelmektedir.

Profesyonel ekibimiz ile birlikte size özel çözümler üreterek sürdürülebilir başarınızın zeminini oluştururuz.
Bir şirketin tüm ihtiyaçları doğrultusunda bir çok danışmanlık hizmeti sunan Bilgi Kurumsal Danışmanlık A.Ş. şirket, kurum ve kuruluşlara üstün kalite standartlarında hizmet sunmaktadır.

Bizimle Hemen İrtibat Kurabilirsiniz.

Dilerseniz +90 545 797 82 16 numaralı whatsapp hattımızdan, dilerseniz info@bilgidanismanlk.net mail adresimizden, dilerseniz de iletişim bölümündeki form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz…

Bilgi, Değer Katar. Gelin Geleceğinizi Birlikte Planlayalım…

×